Sitemizde şuan toplam 2805 film bulunmaktadır.

Muhalif Başkan

0
( Yüksek Kalite )

Kategori:

Komedi

IMDB Puanı :

6.2

Sizin oylarınız :

Fragmans Puanı: 9.8/10 (6 oy)

Muhalif Başkan film konusu:
Muhalif Başkan:

Kahramanımız Zafer’in belediye başkanı olduğu kasabada, göç almış yürümüştür. Kasabanın nüfusu neredeyse yarı yarıya inince, Zafer beldesini kurtarmak için pek çok yola başvurur. Ancak Fakat başvurduğu her çözüm yöntemi eski rakibi Cengiz’in oyunlarına kurban gider.

Zafer, danışmanı Özkan’ın ısrarını kıramaz ve kasabanın tanıtılması için festival düzenlemeyi kabul eder. Diğer cephedeyse Cengiz ve yardımcı Raci bu girişimin de önünü kesmek için planlarını hızlandırırlar. Fakat tam da bugünlerde iki rakibin çocukları arasında babalarının haberi olmayan büyük bir aşk yaşanmaktadır. Ozan ile Meltem’in sevgisi babalarının husumetini yenebilecek midir?

Filmin başrolünde Ferhan Şensoy yer alırken kendisine kadroda Yusuf Atala, Dost Elver, Ali Yaylı, Serkan Kuru, Türkan Kılıç, Meltem Parlak, Cansel Kula, Ferdi Atuner, Ali Uyandıran ve Nizamettin Şimşek gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Yüksel Torun.

Muhalif Başkan filminin oyuncuları:

Ali Uyandıran, Meltem Parlak, Ali Yaylı, Burhan Ince, Ferhan Sensoy, Yusuf Atala, Dost Elver, Ethel Mulinas Araf, Ferdi Atuner, Ömer Gecü

Muhalif Başkan filminin yönetmeni:

Yüksel Torun

Muhalif Başkan vizyon tarihi:

3 Mayıs 2013

976
Erken Rezervasyon 728X90 Image Banner
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?